Regarder maintenantDans Le CinémaBientôtCinémasDerniers remorquesNouvellesTrouver FilmCommentaires
Films
Cinémas
Espion instantané
Nouvelles
Remorques
TV
Communauté
Ma
Plus
Connexion
Parcourir les commentairesRésultats 1 - 20 De 1,000
Ajout de la dernière
Mot-clé
Ranking
Date de sortie:
  Jusqu'à ce que  
6 Underground (2019)
אם יש סרט כלשהו שיכול להציל את מייקל ביי מעצמו ומערימת הגרוטאות הקולנועית שהוא קרא לה; סדרת סרטי הרובוטריקים, זה הסרט הזה. על פניו מדובר בכישלון ידוע מראש, כאשר מייקל ביי חובר לריאן ריינולדס בסרט אקשן. אתם יודעים בדיוק למה לצפות כאשר מייקל ביי אוחז בשרביט הבימוי, אבל באמת שהמון זמן לא נהניתי, באופן אישי, מסרט שמייקל ביי הוא הבמאי שלו. הוא החליט לשים את כל מה שהוא טוב בו בתוך הסל ולשווק אך ורק את זה. כמו סרט שהוא פרסומת ארוכה למשהו, זה סרט שהוא פרסומת ארוכה ליכולות הווירטואוזיות של מייקל ביי לביים סרטי אקשן משובחים.

הוא מכיר את העבודה, הוא יודע לביים אקשן...בכל הנוגע לעלילה - פחות. אין פה באמת עלילה והאמת, הפעם זה גם לא מעניין וקשה לשרוף את ביי על כך, הוא באמת באמת מפצה בערימות של אקשן איכותי והרבה זמן לא ראיתי איכות של ביי במחלקת האקשן, כי זה היה קבור תחת ערימות של חלקי מתכת ועלילה בזויה. אז הפעם העלילה יותר גנרית, החורים נפערו קצת פחות ועדיין...מרהיב.

הילוכים איטיים מרשימים, כניסה לפרטי הפרטים, ברמה של התהפכות המכוניות, באופן הרבה יותר מרשים מכל מכונית ומכונית של סדרת סרטי "מהיר ועצבני" וגם המון אלימות גראפית מפתיעה, יחסית, בכל מה שנוגע לסרטים של מייקל ביי. כל אלו ועוד נמצאים בסרט שאף אחד לא מרשים באופן אישי, בתור שחקן קולנוע, אבל בהחלט מרשימים כחלק מאנסמבל של ניצבים עם קצת שורות. מעל כולם, באופן רגיל יחסית ותואם לרמת הסרט - ריאן ריינולדס, אשר העניק לנו הופעת ריינולדס נוספת.

הוא הולך ומגלה שהוא הופך לסוג של ג'ים קארי, בלי השאיפות להיות יותר מבדרן ומה שעבד בתור גאגים נפלאים בערימות של סרטים, מתחיל להיות טחון דק דק. אישית, אני מת עליו וגם מת שיתקדם, כי הוא מגביל את עצמו ואולי יש בו משהו מעבר להומור מופלא. אולי הוא יכול לעשות מתי שהוא את הקפיצה.

לצד הריינולדס - מלאני לורן המופלאה והיפיפיה בתפקיד עייף, בן הארדי (שלצערו, אין שום קשר לטום הארדי האגדי ומעבר לכך הוא מוכר בעיקר בתור רוג'ר טיילור של "רפסודיה...") בתפקיד מגניב למדי, קורי הוקינס (ד"ר דרה של "קומפטון") ומנואל גרסיה-רולפו הזניח למדי ובתפקיד של שני אחים בעלי משמעות עלילתית חשובה בסרט: ליאור רז, בתור הארכי-נבל הלא משכנע במיוחד ומולו פיימן מעאדי הנפלא, שמאז "פרידה" הספיק לכבוש גם לא מעט יעדים הוליוודיים. והוא איראני. כלומר, ניו יורקי ממוצא איראני. זה גם משהו, לא?

אז מעבר לשמות מרשימים למדי, בחלקם ולאקשן מרהיב ביופיו...אין הרבה על מה לספר והעלילה הזו, שאין מה לספר עליה הרבה, לא באמת מתקיימת מעבר להדי הפיצוצים והאיברים הנכרתים. למזלו ולמיומנויותו של ביי, הוא לא טרח להשקיע בטקסט, עלילה או כל דבר אשר עשוי לרמז לקהל הצופים שמדובר בסרט קולנוע אמיתי.

נטפליקס אמרו: יש מכות! בואו לראות....
מטופש, דבילי ויפיפה...כמו בלונדינית קלאסית.
  18 Heures Il ya
I Onde Dager (2021)
סרט אימה קומי לא רע בכלל, בדרך כלל השילוב של הקומדיה והאימה יוצרים סרטים בינוניים מינוס ומטה, הסרט הזה מצליח לעניין, להפחיד קצת ובעיקר להיות מהנה.
7/10
  jour Il ya
Major Dundee (1965)
פקינפה יוצר אותנטי ומיוחד ואף יחיד אם כבר אומרים יותר ממילה אחת שתתאר או תקטלג את היוצר הזה, הוא לא רואה ממטר ולא מעט מחלוקות על גבו...

אני חושב שאכן משהו נשמט עם כל זה שמלוהק קאסט מעולה, צ'ארלטון הסטון באחת מהבחירות הטובות שלו, איכות הצילום מדהימה ועדיין יצאתי בתחושה שזה סרט לא טיפוסי, שונה, שחקנים מעולים, (עד פה) הלימון סחוט.

אבל כמובן שאפשרי להמליץ לחובבי הבמאי במיוחד או מושבעי הז'אנר, אני מסכים עם ההמלצה בזכות שזה נכון שהוא לא מתניע ישר ומהנקודה שכן, הוא עשוי מעניין, גם עם שעתיים פלוס שלו שלא הורגשו הכי ארוכות בכלל.

נופים פראיים שזה נראה בחלקים מהסרט שכולם בתוך סיכון בתוך טריטוריה פרועה, טקסס, מקסיקו, שלפעמים גם יכול לבלבל מבחינה היסטורית / גיאוגרפית עד שאתה אפילו שואל את עצמך: "האם האמריקאיים מנסים להכנס למקסיקו? זה אמור להיות ההיפך"...בהחלט חוויה אבל יש לציין שוב גם את השחקנים.
  Semaine Il ya
Stillwater (2021)
מהסרטים שלא ממש שומעים עליהם ובדרך כלל הם גם לא מגיעים לקולנוע (להבדיל מהפעם שהסרט כן בקולנוע וממש מומלץ).
אז מדובר פה בדרמה שהיא לא לכל אחד כי היא נבנית לאט לאט אבל בצורה טובה, מי שאין לו בעיה עם בניה איטית ולא מחפש אקשן ופיצוצים יהנה מהסרט הזה שמבוים, משוחק ומתוסרט ברמה ממש גבוהה.
8/10
  Semaine Il ya
Red Notice (2021)
סרט מעולה, ראיין רונלדס מרומם את הסרט לגבהים למרות דווין גונסון המאוס.

וגל גדות עם תצוגת משחק הרבה יותר טובה מוונדר וומן 2, עם אקשן הרבה יותר מעניין וסוחף.

מי ידע ששלושתם בסרט אחד זה שילוב כזה מוצלח?
הסרט לא נח לרגע ותמיד שומר את הצופה עירני ודרוך וזה מדהים. כל סצינה מתעלה על השנייה והאקשן באמת מדהים והרעיונות מאחוריו באמת לא מופרכים כמו מהיר ועצבני.

יש בסרט חוכמה ושנינות, הכל מצליח להתחבר לתוך שעתיים של כיף וזה באמת אחד הסרטים הכי מוצלחים שנטפליקס הוציאו.
  Semaine Il ya
Last Night In Soho (2021)
הסרט המשעמם של ה-5 שנים אחרונות לפחות.

אני כל כך מאוכזב מאחר והבמאי של הסרט עומד מאחורי טרילוגית הקורנטו האדירה.

לצערי הסרט לא מצליח להתרומם בכלל, מקסימום מתחיל צימוק ונגמר צנון חח.

הדבר הכי מעניין בסרט הזה הוא המוזיקה טובה של שנות ה-60 וקצת ריקודים, אין שם לא אימה ולא מתח.
  Semaine Il ya
Stillwater (2021)
איזה סרט טוב
  2 semaines Il ya
Passage Du Canyon (1946)
מבלבל לדרג את זה, פשוט לא ייאמן, מי שאוהב את המיתוס של המערב הישן, הכוונה, לפני 1889 ועוד לפני כן, "מושלם" זה לא מספיק כדי להסביר לאותו אדם, כמה מושלם יכול להיות דווקא סרט בטכניקולור, יותר טוב מזה, כנראה שלא קיים, ברור לחלוטין ש-"המסך הכסוף" לא היה פועל לטובתו, נדיר ואפתיע גם את עצמי שאני סובר כך אבל נתקלים בזה מתישהו.

כל העשייה היסודית, הבימוי, זה להבדיל מהמון אמריקאיים, הסרט הזה גדול לעומת "רבים וטובים" והקהל משיג יותר חומר ומידע מאשר בהרבה מערבונים שונים, ויזואליות מדהימה, סטים ולוקיישנים מדהימים, ללא ספק, ז'אק טרנר עם אמירה ועושה חיל פה, זה לא אך ורק צילומי נוף וכמה טוב שזה דווקא הוא ולא במאי אמריקאי שלקח עליו את הפרוייקט, המפלים, הנהרות, האגמים, ההרים, העיירות, נוף מהמם, אין עוד מה להוסיף אבל בכל זאת, גם הרבה מלבד זה.

קאסט שחקנים שהייתה לי תחושה לפעמים שזה או שחקנים או משהו שלנוכח כל היופי, שזה טכנית, אולי גדול עליהם אבל על אף הדרישות הללו, עמדו בזה בגבורה, אני לא אומר עכשיו שזה סרט כזה ענק, אבל אם פחות שמים לב לפס קול ויותר לשירים או האלתורים, טיפה יורדים לרזולוציות ולפרטים הקטנים, הביצוע צלח, כל הסצינות עם האינדיאניים ובכלל, זה שם לגמרי.

חובה לחובבי הז'אנר.
  2 semaines Il ya
Copshop (2021)
סרט אקשן כמו שעשוי כמו שצריך, דמויות מעניינות, אין הרבה רגעים מתים, תסריט טוב ויחסית מעט קלישאות, אם מצרפים לזה את הקאסט האיכותי בראשות גרילו ובאטלר מקבלים סרט אקשן טוב מאוד ובהחלט ראוי להמלצה לצפייה.

גרילו ובאטלר כרגיל טובים, לאודר הפחות מוכרת גם משחקת טוב אבל ה"אס" של הסרט מבחינת השחקנים הוא טובי האס ומתנצל על משחק המילים...אבל האס בהחלט גונב את ההצגה.

בקיצור, אם בא לכם סרט אקשן בלי הרבה מחשבה מבחינתכם אבל עם הרבה מחשבה והשקעה מבחינת מי שעשו אותו, זה הסרט.

7.5/10
  2 semaines Il ya
Last Night In Soho (2021)
רעיון מוכר וידוע של טשטוש זהויות וקומפלקס עלילתי, בעיניי זה סרט חצי טוב וחצי מאכזב עם פגם ביצועי, מה שנגרם מההפקות הללו.

הלוקיישן הלונדוני, העשייה ממש טובה גם כן, סינמטוגרפיה שמרימה לו עוד אבל, כמו שנאמר לפניי, אני רואה יותר דקות יתר שהיה חייב לחתוך בעריכה וגם המשחק של חלק מהקאסט ולכן, כל אחד והטעם שלו.

לגבי המוזיקה, גם יש צד יפה אבל חבל שישנם התערבויות בהפקה שלפעמים נכנסת פוליטיקה וזה לדעתי גלש גם לצילומים כאן. חוץ מזה, שווה לראות.

ציון סופי: 5 וחצי מתוך 10.
  2 semaines Il ya
The Harder They Fall (2021)
אני אוהב מערבונים וזה טוב שעושים אותם גם בשנים האלו כשהם בעלי עלילה קצת יותר מהירה, אמנם הבנייה עדיין איטית (ובסרט הזה היא אף קצת איטית מידי) אבל המערבונים של היום לא רעים בכלל וגם זה אחד מהם.
מלבד קאסט לא רע בכלל בראשות אלבה וקינג יש פה גם סרט מעניין שאם לא היה נמתח קצת יותר מידי או שהיה ממיר חלק מהסצנות לעוד קצת אקשן, היה יכול לקפוץ בעוד נקודה או נקודה וחצי, אבל גם ה-7 מ-10 שמגיע לו זה לא רע בכלל.

יש עלילה לא רעה, שחקנים טובים, מוזיקה נחמדה וחוץ ממה שכבר כתבתי..אין יותר מידי על מה להתלונן.
  2 semaines Il ya
Waiting For The Barbarians (2019)
לא הבנתי את פשר הציון הנמוך ב-IMDB. במקרה תפסתי את הסרט הנהדר הזה, זה שבוער לאט ואפילו התאמתי את עצמי וצפיתי בו במספר חלקים, בלילה, כדי שיחלחל ויפעפע ובסופו של דבר (או אפילו באמצעו של דבר) הבנתי את משמעות כותרתו של הסרט. הברברים הם בעיניי המתבונן. כנראה שתמיד היו ותמיד יהיו. זה סרט שמבוסס על סיפור מלפני שלושים שנה והוא מעומעם ומטושטש וכאמור...בוער מה זה לאט, עד שלעיתים אתם בטוחים שהסרט נתקע או שריילנס מצוי באמצעו של שבץ מהולל.

חשבתי שאני לא מבין חלקים מהעלילה ושאולי לא התרכזתי או פספסתי פרטים מרוב החלוקה של הצפייה, אבל מסתבר שלא פספסתי כלום, כיוון שהעלילה והפרטים על המיקום והנוכחים בסרט, כולם מעורפלים ולא נחשפים בכוונה, בדיוק בשביל שנוכל לחתוך מסקנות למציאות שלנו. במדבר נידח חי לו שבט עלום שם, עליו הושכן לשלוט שופט שלום, אשר מנהל את המקום - אותו מגלם מארק ריילנס, בכישרון עצום; יש לציין.

ביום בהיר אחד מגיע לו ג'וני דפ שכזה, מחליט ששבטי ברברים זוממים ורוקמים בלאגן איזורי. את "מרגליהם" של הברברים הוא חוקר בשיטות ברבריות מברבריות והופך את עולמם של הצופים, בכל הנוגע לתפיסות של טוב ורע. השליט הרחום והחנון, קורא המכתבים והמפליג במחשבותיו מתקשה לעכל את שיטת החקירות של הקולונל האכזרי והוא מראה סימני חמלה לנחקרים וניצני התנגדות למשלחת, המונהגת בידי הקולונל הרשע.

אישה אחת (איך לא?) פצועה וחצי עיוורת נותנת אימפקט גדול על מהלכי העלילה ומהווה מעין מקגפין באמצע הסרט, בשביל להניע את העלילה ולגלגל את הסרט לקראת אריזה וסוף. הסרט לוקח את הזמן בכל מהלך ומהלך שלו, נפעם מהטבע ונגעל מהטבע האנושי, החל מגנרלים רשעים ועד לילדים תמימים, שנחשפים לזוועות בגיל צעיר ועשויים להידפק מעובדה זו לכל החיים או לפחות למחציתם.

ג'וני דפ בהופעה גדולה. מארק ריילנס עוד יותר גדול; רחום וחנון ומרשים כל כך ואפילו רוברט פטינסון בהופעה קצרצרה, יחסית לשניים, כזו שגונבת את ההצגה לג'וני דפ ועדיין....באטמן הבא. כן?

סרט מרשים, מרתק, בנוי היטב ונכון עם צילומי נוף מרהיבים, התעמקות בפרטי הפרטים ועם עומקים, סאבטקסטים חבויים, אשר מנסים לעלות בכל רגע נתון מעל לפני השטח.

7.5 ומומלץ לחלוטין למי שלא מפחד מסרטים איטיים, שבונים את עצמם לאט ובזהירות.
  2 semaines Il ya
No Time To Die (2021)
בסופו של דבר הוא הגיע. הסרט האחרון של דניאל קרייג בעידן בונד והסרט האחרון של בונד בעידן עצמו. דניאל קרייג לא היה הבונד המתמיד ביותר, לא היפה ביותר ועם העיניים הכחולות ביותר. הוא היה הבונד העמוק והאנושי ביותר, הפגיע וזה שהצליח להוציא ולו לחמישה סרטים, אשר נפרשו על 15 שנים, את הדמות של השטאנץ החוזר ונשחק. באיזה שהוא שלב, כאשר מסתכלים על הסרטים של בונד אחורה, הוא נראה כמו רבע אנס ולא סתם תרבות ה-PC התנפלה עליו ודרשה שינוי. דרשה כל כך הרבה שינויים, שהחליטו לדחוף אישה שחורה בתור 007, בשביל לקבל קצת פרסום חינמי לסרט הנוכחי, שממש לא היה צריך את זה - עדיין הוא ג'יימס בונד.

אני חובב בונד. כמו שאני חובב סרטי קומיקס. לא זוכר הרבה אחורה, אבל נהנה בכל פעם מחדש וגם התגובה שלי לבונדים זהה לזו של סרטי הקומיקס, כאשר אחד חדש יוצא. אני מצפה, אני שמח ומאושר, אבל כבר מזמן לא יוצא מגדרי, כאשר מגיע אחד חדש. הז'אנר של בונד כבר מזמן נאנס בכל כך הרבה כוח, עד שהוא מפרפר, גוסס ונוטה למות על הרצפה. לא זמן למות? הא! הצחקתם אותו...הכי זמן למות.

דווקא החמישיולוגיה של קרייג עשתה שירות עצום לסדרה, כמו שאף סרט לא עשה. מעבר לכך שדווקא דברים חיוביים נולדו מתרבות ה-PC ובונד הפך להיות קצת פחות אנס והרבה יותר אנושי, בסרט הנוכחי הוא בשיאו. הוא עדיין קורץ, אבל פחות, עדיין שותה קצת ואפילו לא מת, כאשר כל הסיכויים נגדו וכל הכדורים שורקים סביבו. הוא משתדל להיות דווקא בחור של אישה אחת ובקיצור שון קונרי מתהפך בקבר, כי הוא מחפש איזה Dame להשכיב.

אני לא זוכר אף אחד מהסרטים הקודמים. זו האמת. לא זוכר כמה "קזינו רויאל" היה חד פעמי ולא זוכר למה קוראים ל"קוונטום של נחמה" ו"ספקטר" מביכים ומבישים, כי לזכרוני ולביקורותיי; דווקא די נהניתי מהם ומספקטר בטוח. כי בונד, איך שלא תהפכו אותו, הוא אקשן יחסית פשוט. הוא תבניתי ולא מצריך באמת Pitch Meeting (ואם חידשתי לכם, רוצו לצפות ביוטיוב) בשביל לפרוש את כל המגרעות שלו, הן תמיד היו שם ותמיד יהיו שם - גם ב"קזינו רויאל" האלמותי.

בונד נועד למטרה מסוימת וזה שהסדרה של דניאל קרייג והוא עצמו הוציאו מים מהסלע, בכל הנוגע לעומקים של דמותו והחלפת הדמויות סביבו, באופן מסוים, זה ניצחון ענק למותג ולז'אנר שהוא המציא סביבו והוליד כל מיני חקיינים מוצלחים יותר ("משימה בלתי אפשרית" על שלל סרטיה) ומוצלחים פחות (מה שנהיה מסדרת "מהיר ועצבני"). קרייג הרוויח מהטכנולוגיה והפך את עצמו לכוכב האקשן המרשים ביותר, כי פשוט הזמן לצידו וכמובן העזרים הטכנולוגיים ומצד שני, הוא הלך לפשטות שונה לחלוטין מהדמות הרגילה והשחוקה.

מה יהיה הלאה? אין איש יודע. הסרט הנוכחי הציג נבלים בהופעות קצרות ((כריסטוף וולץ)) ונערות פעולה בהופעות קצרות לא פחות (אנה דה ארמאס, שהופכת בטיל להיות אחת הדברים החמים בהוליווד). היו כאן כוכבי על בריטיים או לא בריטיים בהופעות קצרות ונבל חדש וטוב, אבל לא עילוי, בתור פרדי מרקיורי של רמי מאלק או להיפך.

זה היה מסע מדהים, עם בונד שונה לחלוטין וסוף הסרט והספקולציות שאחריו, כמעט כמו הציפייה אליו...רק עשו, עושים ויעשו טוב למותג, שימשיך איכשהו ומעניין מתי זה ייפסק, להיות מעניין. עד לעונג הבא......7.5 ושלום לך כוכב קולנוע יקר, היית לנו בונד נפלא. תבוא להופעות אורח.
  2 semaines Il ya
Skyscraper (2018)
מסכים עם קודמי לביקורת, עוד סרט אקשן הוליוודי מלא בפיצוצים שנשען על השחקן הראשי שלו (דוויין ג'ונסון) וממש לא משקיע בעלילה.
יש קבוצה בפייסבוק בשם "זה לא קרה וגם לא יקרה" וזה בערך מתאר כמעט כל סצינה בסרט.
מצד שני, זה סרט אקשן שכל תפקידו הוא לא לשעמם את הצופה והוא בהחלט לא משעמם.
יוצרי הסרט הבינו שג'ונסון הכרימזטי יכול להחזיק סרט שלם בו הוא מכין חביתה אז בטח שהוא יכול להחזיק את הצופים בעניין כשהוא מנסה להציל את המשפחה שלו מבניין בוער וזה יחסית מצליח.

6/10
  3 Semaines Il ya
The Commuter (2018)
קופי פייסט מכל סרט אחר של ליאם ניסן בשנים האחרונות, הפעם הוא שוטר לשעבר וסוכן ביטוח שבדיוק מאבד את עבודתו, הוא יושב ברכבת חזרה לביתו ומקבל הצעה מיוחדת מורה פרמיגה, אם הוא היה מכיר את הפילמוגרפיה שלה הוא היה יודע שהיא בדרך כלל מתעסקת עם אימה ולא היה מסכים, אבל ליאם ניסן רצה עוד סרט אקשן ולכן הסכים.
בסופו של דבר עוד סרט אקשן גנרי אבל מעניין, בתכלס זה מה שהסרט הבטיח וגם קיים.

6.5/10
  3 Semaines Il ya
Last Night In Soho (2021)
סרט מיוחד מאוד, לוקח מספר ז'אנרים ומצליח לשלב אותם בצורה יפה ומעניינת, בסרט יש לא מעט שחקנים טובים, ליתר דיוק בעיקר שחקניות טובות (תומאסין מקנזי, אניה טיילור ג'וי ודיאנה ריג) ובקיצור מלבד איזה 15 דקות שאפשר לקצר בסרט הוא בהחלט מומלץ, הוא קצת מיוחד וכנראה לא יקלע לטעם של כולם, אבל הוא מהנה ושונה ממה שאנחנו רגילים לראות בדרך כלל שזה עוד פלוס לסרט ולבמאי הנהדר אדגר רייט.

7.5/10
  3 Semaines Il ya
The Hitman's Bodyguard (2017)
גארי אולדמן רע זה תמיד טוב, סמואל ג'קסון בסרט זה תמיד מוסיף וראיין ריינולדס מקבל דרור לדבר שטויות, רע זה לא יכול להיות.
אין מה לבוא לפה בציפיות לקבל משהו מעבר לסרט אקשן קליל ומצחיק וזה מה שמקבלים.
6.5/10
  4 Semaines Il ya
Sin Nombre (2009)
כשמו הוא, "ללא שם" ו-"ללא אלוהים", כנראה שגם היה הולם כדוגמא לתרגום חופשי, קשה היה לי להאמין מההתחלה לכמה שזה טוב, לצאת מנקודת הנחה שזה 'סרט שכונות' (Hood Film) (לא משתגע על הז'אנר, בכלל) בשילוב של סרט מסע, כך שידעתי שזה לא עוד נסיון שווא להתקרב יותר לנוף שאני לא אוהב להתמצא בו כל כך.

בימוי סוחף, פיתולי עלילה והתנגשויות פתע שזה משגע לחובבי הז'אנר, בכל קנה מידה, זה ברגעים הרגיש יותר מידי טוב, (בסטנדרט לא של מאסטרפיס ענקי), או מיינסטרים ועדיין פייבוריט ואחד המטריפים עבורי מבחינת הצילומים, עד שהגעתי להשלמה שזה עובדתית עומד בכל הדרישות ומנצל את ה-"הייפ" עם התסריט ולא רק סרט מסע-אמריקנה וסמל תרבות רגיל וסביר כמו אינספור שנעשו, בעיניי זה נענה לדרישות הגבוהות ונועד למטרות אחרות.

זה כנה, אותנטי, שובה לב, אכזרי נטול עקבות ופשרות אך יחיד סגולה מתוך מאות אלפי סרטים כאלה שנעשו שבאמת שמור לו חסד לטעמי, מוזיקה ובחירת שירים מצויינת וקאסט שחקנים מוכשר, ביצוע מופלא אם מתמקדים בצד החיובי שבו והאטרקטיבי שכולי הופתעתי, משום שזה די חצוי לכמה כיוונים שלגמרי שונים.
  4 Semaines Il ya
Finch (2021)
מה כבר אפשר לצפות מסרט שעוסק באדם, כלב ורובוט? לא נשמע מבטיח יותר מדי, אבל כל השעתיים של הסרט מספקות ונפלאות ביותר ממה שניתן לתאר.

באופן ממש לא מפתיע, טום הנקס נותן עוד הופעה של סופר סטר, וזאת לא תהיה הפתעה כמועמד לעוד אוסקר. אבל אתם תופתעו שגם רובוטים יודעים לגנוב את ההצגה.
  Mois Il ya
The Incredible Jessica James (2017)
קצת מפוספס וחסר ליטוש. הציר הנוסף בסרט שלא קשור לרומנטיקה הוא מיותר והיה רצוי לוותר עליו. ההתחלה מבטיחה ובהמשך הולך לאיבוד. ג'סיקה היא בחורה צעירה, מחזאית מתוסכלת שעובדת כמורה לכתיבת מחזות בבית ספר לילדים, שאת אחת מהן היא לוקחת כפרוייקט אישי שלה. תסכול נוסף קשור לחבר שלה ממנו נפרדה לא מכבר. הדברים מתחילים להשתנות אחרי שחברה מכירה לה את בון, גבר גרוש ומפתח אפליקציית היכרויות באינטרנט. למרות שהאקס עדיין בראשה, נרקם בין השניים קשר יפה ורומנטי. השחקנית הראשית ללא ספק גונבת את ההצגה, אבל מדובר בסרט שהיה רצוי לבנות אותו בצורה אחרת כדי שיהיה קומדיה רומנטית על מלא ולא חצי. ציון 6.5.
  Mois Il ya
In Theaters
Where Is Anne Frank, Madres Paralelas, The Power Of The Dog, There Is No Evil, King Richard, Clifford The Big Red Dog, Bruised, Robin Robin, House Of Gucci, Encanto, Red Notice, Aline, The Voice Of Love, Cry Macho, Ghostbusters: Afterlife, Yara, Spencer, Finch, My Son, Les Olympiades, Paris 13e, The Many Saints Of Newark, The Eternals, The Addams Family 2, The French Dispatch, The Electrical Life Of Louis Wain, Last Night In Soho, Stuck Together, Ron's Gone Wrong, I Onde Dager, De Slag Om De Schelde, The Last Duel, There's Someone Inside Your House, No Time To Die, Falling For Figaro, Old Henry, The Guilty, After Love, No One Gets Out Alive, Candyman, The Starling, The Royal Game, The House On Fin Street, The Sunlit Night, Dear Evan Hansen, Everything Went Fine, The Duke, Intrusion, Tmunat Hanitzahon, Demonic, Best Sellers, Copshop
Coming Soon
Avatar 4, Avatar 3, Aquaman And The Lost Kingdom, Le Flash, Ticket To Paradise, Halloween Ends, Spider-Man: Across The Spider-Verse - Part One, DC League Of Super-Pets, Puss In Boots: The Last Wish, Don't Worry Darling, Salem's Lot, Beast, BROS, Nope, Black Panther: Wakanda Forever, Untitled Elvis Presley Project, Lightyear, Jurassic World Dominion, The Bad Guys, The Northman, Sonic The Hedgehog 2, Let It Be Morning, Cyrano, Downton Abbey: A New Era, Turning Red, Minecraft, Mrs. Harris Goes To Paris, Ambulance, Uncharted, Moonfall, La Dea Fortuna, The Black Phone, C'mon C'mon, Persian Lessons, Munich: The Edge Of War, The 355, Nightmare Alley, Scream, Licorice Pizza, The Collini Case, The Lost Daughter, Don't Look Up, Sing 2, Black Adam, Spider-Man: No Way Home, Avatar 2, A Stata La Mano Di Dio, Belfast, The Matrix Resurrections, West Side Story

TOP 500
Statistiques
28,780 Films, 2,995 Série, 7,074 Les saisons, 120,219 Episodes, 397,260 Les gens, 584,875 Utilisateurs, 267,271 Messages, 28,970 Commentaires, 97,977 Photos, 7,054 Vidéos
Information générale & Autres pages
Langue
סרטים © 2021